هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی جدید ۱۴۰۱ – جدیدترین هدایای تبلیغاتی خاص ۲۰۲۲

جدیدترین هدایای تبلیغاتی 1401

هدایای تبلیغاتی جدید ۱۴۰۱ | جدیدترین هدایای تبلیغاتی خاص ۲۰۲۲

شرکت چاپ و تبلیغات نوروز گیفت مفتخر است که توانسته هدایای تبلیغاتی جدید ۱۴۰۱ و جدیدترین هدایای تبلیغاتی خاص ۲۰۲۲ را با بیشترین تنوع و بهترین قیمت ارائه دهد تا بتواند در این عرصه به هموطنان عزیز خدمتی کرده باشد و مشتریان خود را راضی و خرسند نگه دارد.

شرکت نوروز گیفت با بیش از ۱۰ سال سابقه در زمینه چاپ و تبلیغات ، تولید و فروش هدایای تبلیغاتی ، هدایای تبلیغاتی لوکس ، هدایای تبلیغاتی لاکچری ، هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت ؛ مجهز به کارگاه های تولید هدایای تبلیغاتی چرمی همچون کیف مدیریتی است. این شرکت یکی از بزرگترین و عمده ترین واردکنندگان هدایای تبلیغاتی همچون: لباس کار، آفتابگیر خودرو، لیوان سابلیمیشن، لیوان شیشه ای مات یخی ، سررسید تبلیغاتی ، تقویم رومیزی تبلیغاتی ، تقویم دیواری تبلیغاتی ، ساعت دیواری تبلیغاتی ، ساعت رومیزی تبلیغاتی ، خودکار فلزی تبلیغاتی ، خودکار پلاستیکی تبلیغاتی ، ست مدیریتی تبلیغاتی ، فلش تبلیغاتی ، جاسویچی تبلیغاتی ، پاور بانک تبلیغاتی ، اسپیکر تبلیغاتی است.

در ادامه با ما همراه باشید تا در وهله اول کاربرد هدایای تبلیغاتی را به طور کامل توضیح دهیم و در ادامه انواع گیفت تبلیغاتی و جدیدترین هدایای تبلیغاتی خاص ۲۰۲۲ | هدایای تبلیغاتی جدید ۱۴۰۱ را با شما به اشتراک بگذاریم.

هدایای تبلیغاتی چیست؟

می توان پدر هدایای تبلیغاتی را جرج واشنگتن دانست چرا که در سال ۱۷۸۹ در زمان انتخابات هدایایی در میان مردم توزیع کرد و از آن پس مارکتینگ شکل و شمایل تازه ای به خود گرفت و بازار هدایای تبلیغاتی جان گرفت و دست به کار کرد. سپس رفته رفته بازار چاپ و تبلغات و نوشتن شعار تبلیغاتی بر روی محصولات شکل گرفت.

ارائه هدایای تبلیغاتی یک روش بسیار مناسب و کاربردی جهت پیشبرد اهداف تبلیغاتی ، برندینگ ، تاثیرگذاری بر مخاطب و در نهایت افزایش میزان درآمد سازمان است. ارائه هدایای تبلیغاتی خاص باعث  خشنودی و رضایت مشتریان و انتخاب مجموعه شما می شود از ویژگی های بارز هدیه تبلیغاتی می توان با حک برند و لوگو تجاری خدمات و برند خود را در ذهن مشتریان ماندگار کنید. ارائه هدایای تبلیغاتی باکیفیت می تواند افراد و سازمان های دیگری را نیز به جمع مشتریان وفادار شما اضافه کند.

هدایای تبلیغاتی جدید ۱۴۰۱ نماینده کسب و کار و خدمات شما، در دست و منازل مردم است بنابراین باید در انتخاب آن بسیار دقت کنید.

مشاهده جدیدترین هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی جدید 1401گیرندگان جدیدترین هدایای تبلیغاتی خاص ۲۰۲۲ چه کسانی هستند؟

هدایا تبلیغاتی را می توان در نمایشگاه ها و سمینارها به شرکت کنندگان هدیه داد و افراد بیشتری را با کسب و کار و برند خود آشنا کرد. همچنین گیرندگان هدایا می تواند کارمندان و مدیران شرکت خودتان ، مدیران و کارمندان رده بالای سایر شرکت ها ، مشتریان قدیمی و عمده ، همکاران کسب و کار خودتان و یا عامه مردم باشند.

هدف از ارائه هدایای تبلیغاتی جدید ۱۴۰۱ چیست؟

هدف از ارائه هدیه تبلیغاتی ارتباط گرفتن و بهبود روابط عمومی با مشتریان است. هنگامی که هدیه ای را به ما می دهند به صورت ناخوداگاه در پی جبران این لطف بر می آییم بنابراین زمانی که یک هدیه تبلیغاتی رایگان به ما می دهند به صورت ناخوداگاه قصد خرید از آن مجموعه و سازمان و یا معرفی برند و خدمات آن سازمان را داریم. هدایای تبلیغاتی کاربردی می تواند تا سالیان سال در معرض نمایش و دید افراد قرار بگیرد و با حک لوگو برند و توضیحاتی از کسب و کار خودتان آن را در ذهن ها ماندگار کنید. اما همواره نباید در بر روی محصولات تبلیغاتی چیزی حک کنیم. معمولا بر روی هدایای تبلیغاتی مدیریتی و لوکس چیزی نمی نویسند تا همواره بتوان از آن در همه جا استفاده کرد.

ارائه جدیدترین هدایای تبلیغاتی خاص ۲۰۲۲ نسبت به تبلیغاتی همچون طراحی کاتالوگ و طراحی بروشور ارجحیت دارد زیرا کاتالوگ و بروشور پس از مطالعه دور انداخته می شوند اما هدایای تبلیغاتی خلاقانه همچون سررسید تبلیغاتی ، تقویم تبلیغاتی، ساعت دیواری تبلیغاتی، جاکلیدی ، فلش مموری تبلیغاتی یا حتی یک خودکار تبلیغاتی ارزان قیمت که اطلاعات شما بر روی آن درج شده باشد می تواند تا سالیان سال مورد استفاده قرار گیرد و در معرض دید باشد.
شرکت نوروز گیفت با سابقه بیش از ۱۰ سال در زمینه چاپ و تبلیغات، وارد کننده عمده هدایای تبلیغاتی می تواند در تمامی زمینه ها برای شما هدایای تبلیغاتی پیشنهاد دهد. چه هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی باشد چه هدایای تبلیغاتی سال نو ، چه هدایای تبلیغاتی مدیریتی و هدایای تبلیغاتی لوکس و لاکچری ، نوروز گیفت برای تمامی سلیقه ها با هر بودجه ای گیفت تبلیغاتی خاص به شما پیشنهاد میدهد. از جمله هدایای تبلیغاتی جدید ۱۴۰۱ می توان به ست های مدیریتی جدید و ست سررسید و خودکار جدید اشاره کرد که تنوع بسیار زیاد را به همراه رنگ بندی نامحدود موجود کرده ایم. امسال با واکسیناسیون عمومی و کم رنگ شدن خطرات کرونا رفته رفته همایشگاه و سمینارهای بیشتری در سراسر ایران برپا می شود که می توانید در این سمینارها با ارائه هدایای تبلیغاتی جدید ۱۴۰۱ کسب و کار و برند خود را در ذهن مخاظب ماندگار کنید. نوروز گیفت تنوع بسیار زیادی از جدیدترین هدایای تبلیغاتی خاص ۲۰۲۲ را برای شما مشتریان عزیز فراهم آورده است.

کاربرد هدایای تبلیغاتی جدید ۱۴۰۱ | جدیدترین هدایای تبلیغاتی خاص ۲۰۲۲

 1. با ارئه هدایای تبلیغاتی جدید ۱۴۰۱ به طور مستقیم برندینگ انجام می دهید.
 2. کسب و کار خود را به جامعه هدف معرفی میکنید.
 3. محصولات و خدمات را به افراد و سازمان ها معرفی می کنید.
 4. با ارائه هدایای تبلیغاتی به نوعی به مشتریان خود یادگاری می دهید.
 5. با ارائه یادگاری به مشتریان، آن ها کسب و کار شما را تبلیغ خواهند کرد.
 6. جذب مشتریان جدید و تبدیل آن ها به مشتری وفادار
 7. هدایای تبلیغاتی کاربردی می تواند سالیان متوالی مورد استفاده قرار بگیرد و در معرض دید سایر باشد.
 8. ارائه هدیه تبلیغاتی خلاقانه و متفاوت می تواند موجب ایجاد حس رضایت و خشنودی در مخاطب شود.
 9. ارائه هدایای تبلیغاتی جدید ۱۴۰۱ در سمینارها و نمایشگاه ها یک نوع ترفند بازاریابی و برندینگ است.

هدایای تبلیغاتی جدید 1401 ست ادارینحوه انتخاب هدیه تبلیغاتی خاص از بین هدایای تبلیغاتی جدید ۱۴۰۱

تنوع هدایا تبلیغاتی جدید ۱۴۰۱ در نوروز گیفت بسیار زیاد است به حدی که گاها مشتریان ما در انتخاب گیفت تبلیغاتی خود مردد می شوند. باید گفت که مهم‌ترین اصل در انتخاب و ارائه هدایای تبلیغاتی کیفیت و کاربرد آن است. که باید در انتخاب آن در وهله اول به زمینه کاری کسب و کار خود و در وهله دوم به افراد و سازمان هایی که می خواهیم به آن ها ارائه شود توجه کنیم.

همچنین شما می توانید برای هر سازمان و شرکت و افراد مختلف هدایای متفاوتی را در نظر بگیرید بطور مثال هدایای ارائه شده در نمایشگاه ها با هدایای ارائه شده به مدیران شرکت ها و افراد رده بالا متفاوت  است.

از دیگر مباحث انتخاب هدایای تبلیغاتی باید به باید به آن توجه کنیم میزان بودجه در نظر گرفته شده است. خوشبختانه ما برای تمامی بودجه ها پیکج های پیشنهادی مختلفی را در نظر گرفته ایم که می توانید با خیال راحت آن ها را مشاهده و انتخاب کنید.

انواع هدایای تبلیغاتی جدید ۱۴۰۱ | جدیدترین هدایای تبلیغاتی خاص ۲۰۲۲

هدایا تبلیغاتی تنوع بسیار زیادی دارند و هر شرکت با توجه به محصولات و موجودی خود دسته بندی های متفاوتی دارند. یکی از انواع مرسوم دسته بندی گیفت تبلیغاتی به شکل زیر است.

 • هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت

 • هدایای تبلیغاتی با قیمت متوسط

 • هدایای تبلیغاتی لوکس و گران قیمت

برخی از شرکت ها نیز دسته بندی خود را به شکل زیر انجام می دهند.

 • دسته‌های عمومی

 • هدایای کارشناسی

 • هدایای مدیریتی

 • هدایای همایش و سمینار

 • هدایای دیجیتالی

 • هدایای خلاقانه

جهت دیدن جدید ترین محصولات بر روی لینک زیر کلیک کنید.

جدیدترین هدایای تبلیغاتی ۱۴۰۱

در ادامه مطالب با ما همراه باشید تا تمامی دسته ها و انواع هدایای تبلیغاتی را به شما معرفی کنیم تا ساده تر بتوانید تصمیم بگیرید:

 • هدایای تبلیغاتی همایش و سمینار

هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی جهت ارائه به شرکت کنندگان همایش و سمینار ها در نظر گرفته می شود این هدایا ارزان قیمت هستند و در تیراژ بالا چاپ و تولید می شوند از هدایا این دسته می توان به خودکار پلاستیکی تبلیغاتی ، خودکار فلزی تبلیغاتی ، لیوان تبلیغاتی ، جاکارتی تبلیغاتی ، جاسویچی تبلیغاتی اشاره کرد. با توجه به کاهش محدودیت های کرونایی در ایران همایش و سمینار ها دوباره برگزار می شوند به همین منظور نوروز گیفت هدایای تبلیغاتی جدید ۱۴۰۱ را با تنوع بالا برای این مراسمات در نظر گرفته است. ارائه گیفت های تبلیغاتی در همایش ها جهت قدردانی و تشکر از افراد شرکت کننده در مراسم است و همچنین میزان حرفه ای بودن سازمان و شرکت شما را به عموم افراد نشان می دهد.

جهت دیدن هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی

از هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کارت آویز پرسنلی

این محصول اولین چیزی است که در همایش ها و سمینار ها دیده می شود و نشان دهنده رسمیت و حرفه ای بودن کسب و کار شما است.

 • خودکار تبلیغاتی

از خودکار پلاستیکی تبلیغاتی و خودکار فلزی تبلیغاتی نیز می توانید به میهمانان خود هدیه دهید تا هم نکات مهم همایش را یادداشت کنند و هم به عنوان یادگاری به همراه خود داشته باشند. توجه داشته باشید که خودکارهای تبلیغاتی قیمت مناسبی دارند و می توانید بر روی آن ها برند و لوگوی خود را چاپ کنید.

خودکار تبلیغاتی
 • فولدر و پوشه

پوشه تبلیغاتی یک هدیه ارزان و مناسب جهت هدیه دادن در مراسمات است این وسیله می تواند به خوبی نمایانگر لوگو و برند شما باشد.

 • تندیس و یا لوح تقدیر

تندیس و لوح تقدیر در واقع یادگاری ای ماندگار است که نشان دهنده شایستگی فرد دریافت کننده و رسمیت مراسم برگزار شده است. تندیس ها اغلب در جشنواره ها ، همایش ها ، رویدادهای ورزشی اعطا می شوند و معمولا از جنس چوب، فلز یا سنگ و پلکسی ساخته می شوند.

 • بج سینه

بج سینه یا همان نشان سینه یک هدیه جهت نمایش همبستگی افراد به سازمان، گروه ها، نهادهایی است که شخص در آن مشغول به فعالیت است که با نصب بر روی لباس پرسنلی نشان دهنده عضویت در آن سازمان می باشد.

 • هدایای تبلیغاتی جدید 1401 ست اداری جدیدهدایای تبلیغاتی مدیریتی و اداری 

هدایای تبلیغاتی مدیریتی مجموعه هدایا لوکس و لاکچری هستند که شکل و بسته بندی عالی و کیفیت بسیار بالایی دارند. هدایای مدیریتی جهت ارائه به اشخاص ویژه و خاص، مدیران رده بالا هستند. این دسته از هدایا اگر لوکس و با کیفیت نباشند می تواند برعکس عمل کرده و برند و کسب و کار شما را زیر سوال برد و چهره ای بد از آن در ذهن ها ثبت کند.

از جمله گیفت مدیریتی می توان به مجموعه های زیر اشاره کرد:

 • ست مدیریتی

رایج ترین روش برای برقراری ارتباط با مدیران شرکت های معتبر و همچنین شرکت های رقیب می تواند ارائه ست های مدیریتی با کیفیت باشد که از این قبیل ست ها می توان به کیف چرم مدیریتی ، کیف پول چرم، ساعت مچی، خودکار فلزی تبلیغاتی ، فلش تبلیغاتی ، جاسویچی و … اشاره کرد.

 • ست اداری رومیزی

ست اداری شامل ۵ الی ۱۳ مورد از قبیل: جای کاغذ یادداشت ، جای تقویم ، جای خودکار ، جای چسب، استند و فولدر ، کازیه ، زیر دستی ، منگنه ، پانچ ، جای سوزن ته گرد ، زیر دستی مدیریت ، ساعت رومیزی ، قاب عکس رومیزی است که از ترکیب چوب و چرم و یا پلاستیک با کیفیت ساخته می شود.هدایای تبلیغاتی جدید 1401 ست اداری 1401

 • سررسید و سالنامه

سررسید و سالنامه یکی از بهترین و کاربردی ترین هدایا است که در سایزهای مختلف و شکل و رنگ بندی فراوان ارائه می شود. شما میتوانید لوگو و توضیحات درباره کسب و کار خود را در آن ثبت کرده و طرف هدیه گیرنده یکسال تمام از آن استفاده کند ، در معرض دید قرار دهد و کسب و کار شما را به دوستان و همکاران خود معرفی کند.

سر رسید ها اندازه های مختلفی همچون: سررسید وزیری ، سررسید رقعی ، سررسید اروپایی ، سررسید خشتی ، سررسید مدیریتی ، سررسید جیبی ، سررسید پالتویی و سررسید کلاسوری دارند که بر اساس نیاز خود سایز مورد نظر را سفارش دهید.

همچنین سر رسید ها جنس های مختلفی از قبیل: جلد اختصاصی، جلد سلفونی، جلد چرم، جلد نرم، جلد ترمو، جلد گالینگور، جلد یوف دارند.

جهت مشاهده تمامی سررسید ها بر روی لینک زیر کلیک کنید…

سررسید تبلیغاتی 

 

هدایای تبلیغاتی جدید 1401 سررسید جدید 1401

 • تقویم تبلیغاتی ۱۴۰۱ 

تقویم تبلیغاتی در دو نوع: تقویم دیواری تبلیغاتی و تقویم رومیزی تبلیغاتی چاپ و تولید می شوند. تقویم یک وسیله بسیار کاربردی است که با قرار گرفتن بر روی میز مدیران می تواند تاریخ و تمامی مناسبت ها را در معرض دید قرار دهد. تقویم تبلیغاتی را می توانید تماما شخصی سازی کنید عکس محصولات و توضیحاتی از خدمات به همراه شماره تماس و آدرس خود را بر روی آن بنویسید و به مشتریان وفادار خود هدیه دهید.

جهت مشاهده نمونه کارهای تقویم تبلیغاتی بر روی لینک زیر کلیک کنید…

تقویم تبلیغاتی

 • تقویم تبلیغاتی جدید 1401خودکار خودنویس و روان نویس

خودکار و روان نویس تبلیغاتی نیز یکی از پر استفاده ترین گیفت ها است که شخص هدیه گیرنده می تواند در تمام طول روز در جلسات از آن استفاده کند و یادداشت های روزانه را در آن ثبت کند و نماد تجاری شما را در طول روز در معرض دید سایرین قرار دهد.

 • خودکار تبلیغاتی جدید 1401هدایای تبلیغاتی دیجیتال

با پیشرفت تکنولوژی و روی آوردن هرچه بیشتر به دنیای تکنولوژی امروزه نقش وسایل دیجیتال در هدایای تبلیغاتی پر رنگ تر شده و اغلب افراد دوست دارند گجت های دیجیتال کاربردی هدیه بگیرند. این وسایل نیز قابلیت چاپ و حک برند و لوگو را دارند. از جمله هدایای تبلیغاتی دیجیتالی می توان به ابزاری همچون ساعت دیجیتالی، پاور بانک، اسپیکر تبلیغاتی، موس تبلیغاتی و … اشاره کرد که این هدایا جزو جدیدترین هدایای تبلیغاتی خاص ۲۰۲۲ و هدایای تبلیغاتی جدید ۱۴۰۱ محسوب می شوند. در زیر به توضیح مختصری از آن ها می پردازیم.

 • فلش مموری تبلیغاتی

فلش مموری تبلیغاتی یک وسیله کاربردی جهت رد و بدل کردن اطلاعات بین افراد است که در هر شخص و سازمانی نیاز است. فلش تبلیغاتی قابلیت حک و چاپ تبلیغات را دارند. فلش ها انواع مختلفی دارند که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• فلش مموری کارتی
• فلش مموری چرمی
• فلش مموری فلزی
• فلش مموری چوبی
• فلش مموری لاکچری
مشاهده تمامی محصولات فلش مموری تبلیغاتی
 • فلش تبلیغاتی جدید 1401 - فلش تبلیغاتی جدید 2022پاوربانک تبلیغاتی

با استفاده روز افزون از تلفن های همراه هوشمند و گسترش انجام کارهای روزانه با آن نیاز به پاور بانک بیشتر حس می شود و شما می توانید با هدیه دادن یک پاوربانک تبلیغاتی به مشتریان خود برند خود را در ذهن آن ها ثبت کرده و آن ها را به مشتریان وفادار خود تبدیل کنید.

 • هدایای تبلیغاتی دیجیتالی جدید 1401اسپیکر بلوتوث تبلیغاتی

اسپیکرهای قابل حمل با کیفیت عالی و قیمت مناسب می تواند هدیه دیجیتالی بسیار عالی باشد.

 • اسپیکر بلوتوث تبلیغاتی جدید 1401موس تبلیغاتی

امروزه کامپیوتر جزئى از زندگى بشر شده است و استفاده از موس بسیار ملموس است موس های موجود در مجموعه دارای قابلیت چاپ اختصاصى بر روى بدنه مى باشد.

 • موس تبلیغاتی جدید 1401ساعت هوشمند تبلیغاتی

ساعت هوشمند تبلیغاتی با امکانات مختلفی از قبیل اتصال به تلفن های هوشمند ، قابلیت تماس و ارسال پیام ، قابلیت شمارش کالری های خروجی روزانه ، صفحه نمایش لمسی و همچنین مقاوم در برابر نفوذ آب؛ جزو هدایا لوکس به شمار می آیند.

 • ساعت هوشمند تبلیغاتی جدید 1401هدایای تبلیغاتی خلاقانه

با هزینه ای بسیار مناسب می توان هدایای تبلیغاتی خلاقانه تولید کرد و به مشتریان خود هدیه داد. هدایا خلاقانه می تواند خلاقیت و نوآوری شما را در زمینه کاری خود نشان دهد و توجه مخاطب را به خود جذب کند. ازجمله هدیه تبلیغاتی خلاقانه می توان به ست های رومیزی چوبی با شکل و طرح های جدید، لیوان و ماگ حرارتی، محصولات چرمی، عطر و ادکلن تبلیغاتی، شکلات و خوراکی ، گجت های هوشمند و … اشاره کرد.

 • هدایای تبلیغاتی پارچه و پوشاک

هدایای تبلیغاتی پارچه ای جزو هدایای اختصاصی به شمار می آیند که معمولا برای سازمان ها و شرکت هایی با نمایندگی های متعدد، شرکت های تازه تاسیس و هتل ها بسیار مناسب است و با چاپ برند و لوگو می توانید کسب و کار خود را به وسیله آن معرفی کنید. از جمله گیفت های تبلیغاتی پارچه ای می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • لباس کار تبلیغاتی
 • تیشرت تبلیغاتی
 • حوله تبلیغاتی
 • کلاه تبلیغاتی
 • چتر تبلیغاتی
 • پرچم تبلیغاتی
 • آفتابگیر خودرو تبلیغاتی
 • چادر خودرو تبلیغاتی
 • ساک دستی تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی پارچه ای جدید 1401

 • هدایای تبلیغاتی فرهنگی

هدایای تبلیغاتی فرهنگی انواع مختلفی دارد که با توجه به بودجه شما می تواند از هدایای معمولی و ارزان تا هدایای لوکس و گران قیمت را شامل شود. موارد زیر در این دسته قرار میگیرند.

۱- لوازم التحریر با قابلیت چاپ اختصاصی
 • دفتر یادداشت تبلیغاتی
 • مداد و پاک کن تبلیغاتی
 • خودکارهای تبلیغاتی
 • جامدادی تبلیغاتی
 • خط کش های تبلیغاتی
 • پاستل تبلیغاتی
۲- صنایع دستی تبلیغاتی

کشور عزیزمان ایران صنایع دستی متنوعی دارد که هم بسیار با کیفیت است و هم نشان از فرهنگ و تمدن ایران دارد. می توانید به جای هدایای تبلیغاتی وارداتی از صنایع دستی تبلیغاتی ایرانی در مراسم ها ، سمینارها و  نمایشگاه ها استفاده کنید و به صنعت و اقتصاد کشورمان هم کمک کنید. این هدایا دارای بسته بندی زیبا و سنتی می باشد و موارد زیر را شامل می شود:

 • فیروزه کاری
 • مینا کاری
 • خاتم کاری
 • معرق کاری
 • قلم زنی

صنایع دستی تبلیغاتی جدید 1401

۳- محصولات چرمی

هدایای تبلیغاتی چرمی جزو هدایای لوکس و نفیس به شمار می آیند که هدیه ای بسیار نفیس و ارزشمند است. محصولات چرمی به دو دسته چرم طبیعی و چرم مصنوعی تقسیم می شوند. از جمله محصولات چرمی نوروز گیفت می توان موارد زیر را نام برد:

 • ست چرم مردانه
 • ست چرم زنانه
 • کیف دستی مردانه
 • کیف دستی زنانه
 • کیف پاسپورتی
 • کیف پالتویی مردانه
 • کیف آرایشی زنانه
 • کیف جیبی مردانه
 • کیف جیبی زنانه
مشاهده تمامی محصولات چرمی
 • هدایای تبلیغاتی چرمی جدید 1401 - ست مدیریتی جدید 2022هدایای تبلیغاتی پزشکی و سلامت

با شیوع کرونا و توجه بیشتر افراد نسبت به بهداشت و سلامت هدایای تبلیغاتی سلامت نیز رفته رفته جای خود را در بازار تبلیغات باز کرد و گسترش یافت. از جمله مجموعه محصولات تبلیغاتی سلامت می توان موارد زیر را نام برد.

 • دستگاه فشارخون
 • دستگاه تست قند
 • دستگاه بخور سرد
 • نخ دندان تبلیغاتی
 • مسواک تبلیغاتی
 • ماسک پارچه ای
 • ابزارآلات تبلیغاتی کاربردی

ابزارآلات تبلیغاتی یک محصول تبلیغاتی بسیار کاربردی است که می تواند در هر زمان و مکانی به کمک کاربر آمده و یاد شما را همیشه زنده نگه دارد. مجموعه ابزار تبلیغاتی به همراه یک جعبه می تواند جزو یکی از جدیدترین هدایای تبلیغاتی و هدایای تبلیغاتی جدید ۱۴۰۱ به شمار آید.

 • جعبه ابزار تبلیغاتی
 • آچار و پیچ گوشتی تبلیغاتی
 • جعبه کمکهای اولیه تبلیغاتی
 • ابزارآلات کوهنوردی
 • هدایای تبلیغاتی دکوراسیون

از این محصولات می توان هم در محل کار و هم در منزل استفاده کرد که علاوه بر کارمندان و اعضای منزل در معرض دید مراجعه کنندگان و مهمانان قرار می گیرد و با چاپ اختصاصی برند و لوگو شما و توضیحاتی از محصولات و خدمات ، برند شما را بر سر زبان ها می اندازد. از جدیدترین هدایای تبلیغاتی خاص ۲۰۲۲ و هدایای تبلیغاتی جدید ۱۴۰۱ دکوراسیون منزل می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • ماگ و لیوان تبلیغاتی
 • بشقاب تبلیغاتی
 • زیر لیوانی تبلیغاتی
 • زیرسیگاری تبلیغاتی
 • زیربشقابی تبلیغاتی
 • فلاکس و قمقمه تبیلغاتی
 • تابلو دیواری تبلیغاتی
 • تابلو رومیزی تبلیغاتی
 • هدایای تبلیغاتی چوبی

 • ساعت چوبی رومیزی
 • ساعت چوبی دیواری
 • هولدر موبایل چوبی
 • تقویم رومیزی چوبی
 • تابلو دیواری چوبی
 • جعبه پذیرایی چوبی
 • جعبه جواهرات چوبی
 • هدایای تبلیغاتی چوبی 1401هدایای تبلیغاتی عمومی

 • پیکسل تبلیغاتی
 • خوشبو کننده ماشین تبلیغاتی
 • موس پد تبلیغاتی

انواع چاپ بر روی جدیدترین هدایای تبلیغاتی ۲۰۲۲

نوروزگیفت با سرمایه‌ گذاری بر روی جدیدترین و پیشرفته ترین ماشین آلات چاپ ، قابلیت چاپ بر روی تمامی محصولات و هدایای تبلیغاتی جدید ۱۴۰۱ و هر آنچه که در ذهن شماست را فراهم کرده است تمامی چاپ ها با بهترین کیفیت و در سریع ترین زمان ممکن انجام میگیرد.

چاپ بر روی هدایای تبلیغاتی چندین روش مختلف از قبیل: چاپ طلاکوب ، چاپ تامپو و چاپ سیلک دارد که بر اساس کار و نظر مشتری هر کدام قابل اجرا است. در ادامه با ما همراه باشید تا مزایا و معایب تمامی روش های چاپ را برای شما توضیح دهیم.

چاپ هدایای تبلیغاتی به روش چاپ تامپو (Pad Print)

روش چاپ تامپو به شکل انتقال رنگ به واسطه پد از کلیشه فلزی بر روی محصول و قطعه می باشد، بسیار با کیفیت با قابلیت تفکیک چهار رنگ می باشد. از این روش جهت چاپ بر روی سطوح کوچک استوانه ای شکل مانند خودکار پلاستیکی ، جاسویچی تبلیغاتی و فلش مموری تبلیغاتی استفاده می شود.

مشاهده محصولات: جاسویچی تبلیغاتی ، خودکار پلاستیکی ، فلش مموری تبلیغاتی

چاپ هدایای تبلیغاتی به روش سیلک اسکرین (Silk Screen)

چاپ سیلک به صورت عبور رنگ از توری ماسک شده انجام میگیرد، چاپ سیلک با قابلیت تفکیک ۴ رنگ مناسب سطوح تخت و استوانه ای در اندازه متوسط و وسیع همچون چاپ بر روی ساک دستی پارچه ای ، نایلون و … می باشد.

چاپ هدایای تبلیغاتی به روش چاپ سابلیمیشن (Sublimation)

چاپ سابلیمیشن به روش انتقال رنگ به واسطه حرارت جهت چاپ بر روی سطوح تخت در ابعاد متوسط انجام میگیرد. این روش قابلیت چاپ چهار رنگ بر روی پارچه ، لیوان های سرامیکی ، موس پد و چاپ روی تیشرت را دارد.

چاپ هدایای تبلیغاتی به روش لیزر (Laser)

این روش به صورت حک لیزر بر روی محصولات انجام میگیرد و بر اساس نوع محصول از لیزر های مختلفی استفاده می شود، از چاپ به روش حک لیزری جهت حکاکی بر خودکار فلزی ، جاکلیدی تبلیغاتی ، فلش مموری تبلیغاتی ، پاور بانک تبلیغاتی را دارند.

چاپ دیجیتال

چاپ دیجیتال معمولا بر روی تیشرت تبلیغاتی  توسط دستگاه‌های جوهر افشان انجام می گیرد. در این روش از پرینتر هایی مانند پرینتر dtg استفاده می شود.

چاپ هدایای تبلیغاتی به روش طلاکوبی و داغی (Hot Stamp)

چاپ به روش طلاکوب به صورت اعمال فشار و حرارت بر روی سطح محصول انجام میگیرد در این روش از رنگهای طلایی ، نقره ای و یا سایر رنگ ها استفاده می شود. از این روش می توان برای چاپ روی سررسید تبلیغاتی ، تقویم تبلیغاتی و … استفاده کرد.

سوالاتی که قبل از سفارش جدیدترین هدایای تبلیغاتی خاص ۲۰۲۲ | هدایای تبلیغاتی جدید ۱۴۰۱ به ذهن شما خطور میکند:

کسب و کار ما نیازی به هدیه تبلیغاتی دارد؟

تمامی کسب و کارها در هر صنفی می توانند بسته به محصولات و خدمات خود از هدایای تبلیغاتی استفاده کنند جهت مشاوره خرید محصولات و گیفت تبلیغاتی می توانید به صورت کاملا رایگان از مشاوره متخصصان نوروز گیفت استفاده کنید.

مشاهده تمامی محصولات هدایای تبلیغاتی خاص

چرا هدایای تبلیغاتی خاص و ارزان بخریم؟

آیا استفاده از محصولات تبلیغاتی ارزان تاثیری در افزایش فروش ما دارد؟ همیشه نیاز به تهیه محصولات لوکس و گران بها نیست در صورتی که شما بازار هدف کسب و کار خود را شناسایی کرده باشید ما می توانیم هدایای تبلیغاتی خاص و هدایای تبلیغاتی خلاقانه را با کمترین هزینه ممکن در اختیار شما قرار دهیم.

مشاهده هدایای تبلیغاتی ارزان

بهترین موقع ارائه هدیه تبلیغاتی چه زمانی است؟

شما می توانید در زمان ها و مناسبت های مختلفی به کارمندان خود، کارکنان شرکت های دوست و همکار و حتی مشتریان خود گیفت های مختلفی ارائه دهید.

هدایای لوکس را به چه کسانی هدیه دهیم؟

هدایای لوکس و لاکچری را می توان به نزدیکان خود، مدیران رده بالا شرکت ها، مدیران شرکت های رقیب ، مدیران شرکت های همکار و مشتریان وفادار خود ارائه دهید و خود را در ذهن آن ها ماندگار کنید.

بازار هدف ما چه کسانی هستند؟

مشتریان وفادار و آشنایان و نزدیکان، شرکت های همکار و حتی عامه مردم می توانند بازار هدف شما باشند. شما می توانید با هدایای معمولی و ارزان و محصولات لوکس و لاکچری رضایتمندی آنان را جلب کنید.
ارائه هدیه تبلیغاتی به نزدیکان می تواند بهترین بازار هدف باشد زیرا شما به صورت کامل از علایق آن ها اطلاع دارید و میتوانید هدیه ای متناسب با سلیقه آن ها ارائه دهید.

جدیدترین هدایای تبلیغاتی خاص ۲۰۲۲ | هدایای تبلیغاتی جدید ۱۴۰۱ برای مردان کدام است؟

معمولا همه فکر میکنند که خرید هدیه برای آقایان کار بسیار سخت و دشواری است. اگر قصد هدیه دادن به شخص خاصی دارید بهتر است در مورد شغل، سلایق و علاقه مندی های او اطلاعات کاملی داشته باشید.اگر قصد ارائه هدایا تبلیغاتی برای تعدای مرد دارید باید کلیت را در نظر بگیرید. اگر قصد هدیه دادن به مدیران و افراد رده بالا را دارید بهترین گزینه یک ست چرمی لوکس می باشد. جدیدترین هدایای تبلیغاتی خاص ۲۰۲۲ و هدایای تبلیغاتی جدید ۱۴۰۱ برای مردان شامل وسایل الکترونیکی مانند پاوربانک، هندزفری و هدفون، فلش مموری تبلیغاتی، ساعت مچی، ست چرم، کمربند، کراوات، کیف پول می شوند. این هدایا جزو وسایل کاربردی، ضروری و نیاز هر شخص هستند.

جدیدترین هدایای تبلیغاتی خاص ۲۰۲۲ | هدایای تبلیغاتی جدید ۱۴۰۱ برای زنان کدام است؟

برعکس هدیه خریدن برای آقایان ، هدیه خریدن برای زنان بسیار ساده است زیرا هدایای تبلیغاتی برای خانم ها بسیار وسیع تر است و شما میتوانید همه چیز به آن ها هدیه دهید و با کوچکترین چیزها خوشحالشان کنید از پوشیدنی ها گرفته تا وسایل کاربردی. قبل از تهیه کادو و هدیه برای خانم ها بهتر است ابتدا علایق و نیازهای آنان را شناسایی کنید و بر طبق سلیقه و نیاز برایشان خرید کنید زیرا این هدیه آنان را بسیار خوشحال می کند. وسایل بسیاری هستند که به عنوان لاکچری ترین هدیه برای خانم ها معرفی میشوند. ازجمله هدایای تبلیغاتی جدید ۱۴۰۱ برای بانوان می توان ست های آرایشی و بهداشتی، ست های بهداشی، لوازم الکترونیکی، بدلیجات و زیورآلات، لوازم منزل ، عطر و ادکلن و اسپری را نام برد.

پرفروش‌ترین هدایای تبلیغاتی کدام ها هستند؟

در هر کسب و کاری هدایای تبلیغاتی پرفروش متفاوت است. باید در نظر داشت که رده سنی، جایگاه اجتماعی، موقعیت شغلی یا سازمانی، جنسیت و شرایط فرهنگی بازار هدف شما کدام است. اما با توجه به سابقه ۱۰ ساله نوروزگیفت عمومی ترین و پرفروش ترین هدیه تبلیغاتی سررسید تبلیغاتی و خودکار تبلیغاتی ، فلاسک تبلیغاتی ، دفتر یادداشت و ساک دستی پارچه ای است.

پرفروش‌ترین هدایای تبلیغاتی جدید ۱۴۰۱ کدام ها هستند؟

هدایای تبلیغاتی جدید ۱۴۰۱ یک روش موثر برای گسترش کسب و کار و افزایش فروش است که باید آن را بر اساس کسب و کار خود، بازار هدف ، مشتریان ، سمت و ارزش آن ها انتخاب کرد. پرفروش ترین هدایای تبلیغاتی جدید ۱۴۰۱ و جدیدترین هدایای تبلیغاتی خاص ۲۰۲۱ را می توان هدایای تبلیغاتی دیجیتالی معرفی کرد.

نکات مهم که قبل از انتخاب هدایای تبلیغاتی جدید ۱۴۰۱ باید به آن دقت کرد:

نحوه انتخاب محصول تبلیغاتی

هدایای شما نشان دهنده ارزش کسب و کار شما و معرف شما به مشتری است و دقیقا مانند یک شمشیر دو لبه عمل می کند هدیه بی کیفیت و بی ارزش چهره کسب و کار شما را نزد مشتری خراب می کند پس همان بهتر است که ارائه نشود. سعی کنید تا حد امکان از هدایای تبلیغاتی کاربردی استفاده کنید تا همواره در دسترس و معرض دید باشد. همواره علایق و نیاز مشتری را به خود ترجیح دهید.

هدایای تبلیغاتی جدید ۱۴۰۱ با قیمت مناسب

همیشه قرار نیست هدایا لوکس و گران قیمت باشند تا بر روی مشتری تاثیر بگذارند. هدایای ارزان قیمتی همچون خودکار تبلیغاتی و یا یک کارت پستال زیبا می تواند یاد شما را در دل مشتریان زنده نگه دارد.

هدایا تبلیغاتی را به چه کسانی هدیه دهیم؟

هدایای تبلیغاتی جدید ۱۴۰۱ را می توان به کارمندان خود، آشنایان و نزدیکان خود، مشتریان وفادار، مشتریان جدید، شرکت های همکار ، شرکت های رقیب ، مدیران رده بالا و … هدیه داد.

مشاهده هدایای تبلیغاتی جدید ۱۴۰۱

گیفت تبلیغاتی جدید ۱۴۰۱ باید با کسب و کار شما مرتبط باشد؟

اگر بتوانید گیفت تبلیغاتی را متناسب با کسب و کار خود طراحی و تولید کنید بسیار تاثیر بهتری دارد. برای مثال اگر در کار لوازم جانبی موبایل هستید می توانید از لوازم جانبی موبایل مثل قاب و کاور استفاده کنید و لوگوی خود را بر روی آن چاپ کنید. اگر در کار فروش خودرو هستید از لوازم جانبی خودرو استفاده کنید. هدایایی مثل سررسید تبلیغاتی، خودکار تبلیغاتی، ساعت دیواری تبلیغاتی محصولاتی عمومی هستند و در تمامی زمینه ها می توان از آنها استفاده کرد.

آیا ارائه هدیه تبلیغاتی کار مفید و سودمندی است؟

قطعا ارائه هدایا بسیار مفید و سودمند است و موجب گسترش کسب و کار می شود و هرچه کاربردی تر و با کیفیت تر باشد می تواند تاثیر گذار تر باشد.

حداقل بودجه جهت سفارش هدایای تبلیغاتی چقدر است؟

نوروز گیفت با ارائه بیش از ۳۰۰ مدل هدایا تبلیغاتی خلاقانه برای تمام سلیقه ها و تمامی بودجه ها گزینه های مناسبی دارد.

مشاهده تمامی محصولات نوروز گیفت
ویژگی های تقویم تبلیغاتی مناسب هدیه دادن؟

دارای صفحه راهنمای استفاده از تقویم باشد.

طراحی متفاوتی داشته باشد و به گونه ای خاص و مخاطب پسند باشد.

قابلیت شخصی سازی داشته باشد .

تمامی توضیحات لازم در مورد کسب و کار شما در معرض دید مخاطب قرار دهد.

مشاهده نمونه کارهای تقویم تبلیغاتی
ویژگی های سررسید تبلیغاتی مناسب هدیه دادن؟

سررسید ها انواع مختلفی دارند که از لحاظ ساختار و سایز باهم متفاوت هستند و هرکدام کاربرد متفاوتی دارند. برای مثال:
سررسید های کوچک و پالتویی مناسب اساتید ، دانشجویان، دانش آموزان و بازاریابان است زیرا باید همواره با خود داشته باشند.
پس قبل از سفارش سررسید تبلیغاتی باید به موارد زیر اشاره کرد:

 • سایز
 • شیوه اتصال برگه های آن
 • کاغذ مورد استفاده
 • جلد سررسید
مشاهده نمونه سررسید تبلیغاتی
کدام هدایای تبلیغاتی بازدهی بیشتری دارد؟

این گزینه به طور کامل بستگی به کسب و کار شما دارد و برای هر کسب و کاری متفاوت است. جهت مشاوره با متخصصان ما در ارتباط باشید.

ارزانترین هدایای تبلیغاتی کدام است؟

نظر ما این است که ارزانترین هدیه تبلیغاتی ، محصولی است که نسبت به کسب و کار شما درست انتخاب شود و بیشترین بازدهی را داشته باشد. معمولا خودکار پلاستیکی تبلیغاتی جزو ارزان ترین هدایای تبلیغاتی جدید ۱۴۰۱ هستند.

جهت مشاهده نمونه های خودکار ارزان قیمت بر روی لینک زیر کلیک کنید.

خودکار پلاستیکی تبلیغاتی 

بهترین هدایای تبلیغاتی کدام است؟

بهترین هدیه تبلیغاتی محصولی است که  برای مخاطبان شما کاربردی باشد. همواره مشتریان را به یاد شما بیاندازد و در نهایت بیشترین بازدهی را داشته باشد.

خلاقانه ترین هدایای تبلیغاتی کدام است؟

خلاقانه‌ترین هدایای تبلیغاتی، محصولاتی است که متفاوت باشد و در مخاطبان شما شگفتی ایجاد کند و نظر آن ها را به کسب و کار شما جلب کند.

هدایای تبلیغاتی خلاقانه 1401مفید ترین هدایای تبلیغاتی کدام است؟

مفیدترین هدایای تبلیغاتی جدید ۱۴۰۱ و هدایای تبلیغاتی جدید ۲۰۲۲ محصولاتی هستند که کاربردی باشند.

جدیدترین هدایای تبلیغاتی کدام است؟

محصولات دیجیتالی و گجت ها، فلش مموری تبلیغاتی، هدفون بلوتوثی ، اسپیکر ضد آب، موس و موس پد تبلیغاتی جدید ترین هدایای تبلیغاتی ۱۴۰۱ هستند.

محبوب ترین هدایای تبلیغاتی سال ۱۴۰۱ کدام است ؟

محبوب ترین هدایا تبلیغاتی سال ۱۴۰۱-۲۰۲۲ عبارت اند از: سررسید تبلیغاتی ، تقویم رومیزی و تقویم دیواری، فلش مموری تبلیغاتی ، خودکار تبلیغاتی ، پاور بانک‌ تبلیغاتی و اسپیکر بلوتوث تبلیغاتی لیوان و ماگ تبلیغاتی ، دفترچه یادداشت ، پوشه دکمه دار، چتر تبلیغاتی ، کیف تبلیغاتی ،  ساک دستی پارچه ای ، توپ تبلیغاتی، کلاه تبلیغاتی ، تیشرت تبلیغاتی

ویژگی هایی که نوروزگیفت را از دیگران متمایز می کند:

آنچه که شرکت چاپ و تبلیغات نوروز گیفت را از سایرین متمایز می سازد تولید هدایای تبلیغاتی جدید ۱۴۰۱ ، تولید هدایای تبلیغاتی خاص و هدایای تبلیغاتی خلاقانه با قیمت مناسب و کیفیت عالی است. بخش عمده ای دلایل رضایت مشریان از نوروز گیفت قیمت مناسب و تحویل سریع محصولات است.

ارائه مجموعه ای از جدیدترین هدایای تبلیغاتی خاص ۲۰۲۲ با قیمت مناسب و متناسب با بودجه شما

مشاوره رایگان جهت سفارش محصولات مرتبط با کسب و کار شما

صرفه جویی در زمان و هزینه

ارسال به موقع محصولات به همراه  ارسال رایگان

مجهز به تیم طراحی قدرتمند جهت طراحی بر روی محصولات انتخابی شما در کوتاه ترین زمان ممکن

قیمت هدایای تبلیغاتی به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت هدایای تبلیغاتی بستگی به نوع و کیفیت آن دارد و نمی توان گفت هدایای تبلیغاتی ارزان به دلیل بی کیفیت بودن آن است شما می توانید با هزینه بسیار کم خودکار پلاستیکی سفارش دهید که بسیار کاربردی و با ارزش است و بازدهی بسیار بالایی برای کسب و کار شما دارد.

 محصولات لوکس و لاکچری مانند ست های مدیریتی و ست های چرم به نسبت گران تر و با ارزش تر هستند و کسب و کار شما را رسمی تر و بهتر نمایش می دهد.
گران بودن هدایای تبلیغاتی جدید ۱۴۰۱ دلیلی بر با کیفیت بودن آن ندارد.

نوروز گیفت مجموعه ای از جدیدترین هدایای تبلیغاتی خاص ۲۰۲۲ با کیفیت و قیمت مناسب برای مشتریان فراهم کرده است که با هر بودجه ای می توانید سفارش خود را به ما بسپارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.