نوروز گیفت بهترین در زمینه فروش هدایای تبلیغاتی 

سئو سایت سقزتولید محتوا ، سئو و بهینه سازی

سئو و بهینه سازی سایت های وردپرسی برای موتورهای جستجوگر و نمایش سایت شما در رتبه نخست گوگل، تولید محتوا اختصاصی ، تهیه و تولید بک لینک ، انتشار رپورتاژ آگهی ، تبلیغات کلیکی

طراحی سایت فروشگاهی سقز در سقزطراحی وب سایت

طراحی وبسایت ، طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت اختصاصی ، طراحی سایت شخصی ، طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت خبری ، طراحی سایت آموزشی ، طراحی سایت دانلود فایل 

طراحی گرافیکی سقزطراحی گرافیکی

تولید تیزر تبلیغاتی ، طراحی موشن گرافیک، طراحی گرافیکی ، طراحی لوگو، طراحی کاتالوگ، طراحی تراکت ، طراحی بروشور ، طراحی بنر ، طراحی کارت ویزیت حرفه ای ، طراحی ست اداری ، طراحی سربرگ 

فروش هدایای تبلیغاتی سقزطراحی هدایای تبلیغاتی

طراحی هدایای تبلیغاتی خلاقانه ، سررسید تبلیغاتی ، تقویم دیواری تبلیغاتی ، تقویم رومیزی تبلیغاتی ، ساک دستی ، ساعت دیواری تبلیغاتی ، فلش تبلیغاتی ، خودکار فلزی تبلیغاتی ، خودکار پلاستیکی تبلیغاتی

مراحل اجرای یک پروژه در شرکت نوروز گیفت 

 

دریافت و انجام هر پروژه مراحل خاصی دارد که هر سازمان و شرکتی بنابر حیطه کاری خود آن را به روش خاص خود انجام می دهد. شرکت نوروز گیفت نیز از این قاعده مستثنی نبوده و بر اساس قواعد خاص خود و جهت رضایت مشتریان عزیز چندین مرحله  را جهت انجام پروژه در نظر گرفته است. در ادامه مراحل انجام پروژه در نوروز گیفت را مشاهده می فرمایید.

مشاهده محصولات در سایت

مشتریان عزیز می توانند محصولات و هدایای تبلیغاتی مورد نظر خود را در سایت مشاهده کرده و انتخاب کنند.

تماس با واحد مشاوره

مشتریان پس از انتخاب محصول مورد نظر خود می توانند به صورت حضوری، تلفنی و آنلاین با متخصصان نوروز گیفت در ارتباط باشند و به صورت کاملا رایگان با آنها مشاوره کنند.

درخواست طراحی اختصاصی محصول

مشتریان پس از انتخاب محصول می توانند طرح مورد نظر خود را با همفکری گرافیست های نوروز گیفت در میان بگذارند و لوگوی خود را جهت چاپ بر روی محصولات برای ما ارسال کنند.

پرداخت هزینه

پس از طراحی لوگو و طرح های گرافیکی و قبل از ارسال جهت چاپ و تولید محصولات نوبت به واریز هزینه می باشد.

تولید محصول در اسرع وقت

پس از دریافت هزینه چاپ و تولید محصولات نوروز گیفت تمام سعی خود را می کند که در سرع وقت سفارشات را تحویل مشتریان خود دهد.

ارسال محصول

پس از اتمام کار طراحی و تولید محصولات و هدایای تبلیغاتی محصولات را در بسته بندی مرتب و اصولی درب منزل مشتریان تحویل می دهیم.

پس از مشاوره و آگاهی از ایده و سلیقه مشتریان، متخصصان تیم نوروز گیفت پس از برگزاری جلسه و همفکری به طراحی اولیه پرژه می پردازند.

پس از طراحی اولیه پروژه توسط متخصصان تیم نوروز گیفت نوبت به پیاده سازی ایده های مشترک مشتریان و تیم و اجرای نهایی پروژه است.

رضایت مشتریان ۹۰%
پروژه انجام شده ۸۰%
پروژه در حال انجام ۷۵%
طراحی هدایای تبلیغاتی ۸۰%
طراحی تیزر تبلیغتی ۹۰%
طراحی گرافیکی ۸۷%
طراحی سایت ۸۹%
تیم نوروز گیفت