طراحی تراکت

طراحی تراکت و پخش تراکت نوعی تبلیغات کاغذی محسوب می شود که برای توزیع گسترده بین عموم مردم مورد استفاده قرار میگیرد. پخش تراکت میتواند بصورت مستقیم در خیابان ها پخش گردد و یا گاهی به درب خانه های پست میشود و یا بر روی دیوار نصب شود که امروزه جهت حفظ زیبایی شهر و حفظ محیط زیست کمتر از این روش استفاده می شود. طراحی تراکت جزو بهترین شیوه های تبلیغاتی است. زیرا می توان تعداد بالایی از آن را با هزینه پایین تهیه و توزیع نمود.

نکاتی در مورد طراحی تراکت و چاپ آن:

تیم نوروز گیفت با چندین سال فعالیت  در زمینه  طراحی  و چاپ تراکت تجربیاتی کسب کرده است که در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.

تراکت می تواند در رونق کسب و کار های کوچک و حتی فروشگاه ها نیز نقش مهمی داشته باشد.

یکی دیگر از نکات کلیدی در طراحی تراکت طراحی جذاب و زیبای آن است.

محتویات مناسب و نوشته های خوانا می تواند در جذب مخاطبین تاثیر داشته باشد.

از ترکیب رنگ های مشخص و یکنواخت استفاده نمایید.

شما می تواند جهت جلوگیری از دور ریختن و هدر رفتن هزینه و زحمت هایتان تراکت را به عنوان یک بن تخفیف یا دعوت نامه چاپ و توزیع نمایید.

طراحی کاتالوگ

طراحی تراکت A5:

معمولا از تراکت A5 به منظور اعلام افتتاح شعبه جدید، تبلیغ محصولات جدید و یا جهت اطلاع از فروش فوق العاده انجام می پذیرد.

تراکت ها در سایزهای میتوانند در سایز های A3 ، A4 ، A5 ، A6 تولید میگردد و وزن آن از ۸۰ گرم تا ۱۰۰ یا ۱۳۵ گرم می باشد که می تواند در تیراژهای ۱۰۰۰ الی ۵۰۰۰۰ عرضه گردد.

طراحی تراکت تبلیغاتی A5:

تراکت تبلیغاتی A5 بیش تر برای اطلاع رسانی منطقه ای و شهری و تراکت های بزرگ بیش تر در مراسم و نمایشگاه ها استفاده می شود.

طراحی تراکت سیاه و سفید:

گاهی تراکت را به صورت سیاه و سفید چاپ می کنند که بیشتر جهت اطلاع رسانی، فروش فوق العاده و یا افتتاح شعبه جدید مورد استفاده قرار می گیرد.

چگونه یک کار چاپی به مقرون به صرفه و اقتصادی انجام دهیم؟

انجام یک کار چاپی اقتصادی و مقرون به صرفه ، نیاز به آگاهی از مراحل مختلف کار دارد. از جمله اشراف به شیوه های مختلف سند ( تراکت ) نحوه کار ماشین چاپ ، ابعاد موجود در بازار ، مراحل تکمیلی پس از چاپ ، صحافی، هماهنگی با فعالان در این حوزه کاری لازم است. در این صورت است که محاسبات دقیق و انتخاب شیوه اقتصادی کار ، میسر میشود.

نوروز گیفت ۰ تا ۱۰۰ طراحی و چاپ تراکت را انجام می دهد. شما می توانید با خیال راحت طراحی و چاپ تراکت تبلیغاتی خود را به ما بسپارید.