طراحی بنر و پوستر تبلیغاتی

امروزه طراحی بنر و پوستر تبلیغاتی را بیشتر برای سرمایه گذاری در کسب و کار، پیشرفت در کار و بهبود درآمدزایی برای کار خود و تولید عکس استفاده می کنند. بنر و پوستر تبلیغاتی انواع مختلفی دارد که هر یک برای انجام کاری مورد استفاده قرار می گیرد و هر یک از آن ها قیمت های مختلفی دارند و نوع آن ها هم با یکدیگر فرق دارند که انتخاب هر یک به عهده مشتریان است و طراحی  بنر و پوستر تبلیغاتی مهمترین بخش درآمدزایی مشتریان را بر عهده می گیرد. 

ما در مجموعه نوروز گیفت برای شما طراحی بنر و پوستر تبلیغاتی برای هر نوع کسب و کاری انجام می دهیم.

طراحی بنر و پوستر:

طراحی بنر تبلیغاتی:

از جمله ابزارهای بازاریابی موثر در سمینارها و نمایشگاه، اتوبان ها،خیابان ها و معابر بنر می‌باشد. علاوه بر اینکه در فضای آنلاین، انواع دیجیتال بنرها به میزان زیادی مورد استفاده قرار میگیرند، آن‌ها را در خارج از فضای مجازی به عنوان تبلیغات محیطی نیز می‌توان مورد استفاده قرار داد.  بنرها از ابزارهایی هستند که حتی در محیط‌های شلوغ توجهات را به خود جلب می کنند. بنابراین ابزار مناسبی جهت بازاریابی و تبلیغات در سمینارها و نمایشگاه‌ها می‌باشند. بنر در نمایشگاه‌ها ، تکمیل کننده غرفه‌ی شما می‌باشند و بیش از هر چیز دیگری توجه مشتریان و رهگذران کنجکاو را به سوی خود جلب کرده و آنان را متوقف می‌کنند. اجرای تبلیغات در قالب بنر روز به روز در حال افزایش است. باور تیم نوروز گیفت در خصوص طراحی بنرهای مشتریان این است که بنرهایی می‌توانند مخاطب را به عملکرد موثر ترغیب کنند که علاوه بر محتوای اثربخش، از طراحی گرافیکی مناسبی برخوردار باشند.

طراحی پوستر تبلیغاتی:

گاهی اوقات شاید به این که پوستر تبلیغاتی چیست و چه کارایی دارد فکر کرده باشید. پوستر، کاتولوگ و بیلبورد در کارهای تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرد که هر فرد برای تبلیغات محصولات و درآمدزایی این خدمات را ارائه می دهد و این تبلیغات یک کار هنری برون گرا است و پوستر به صورت یک طرح تبلیغاتی گرافیکی است و طراح پوستر تبلیغاتی باید بداند که تصویر و کلمات چگونه باید در کنار هم قرار بگیرند که مفهوم عکس در ذهن مشتریان حک شود و مورد استفاده قرار گیرد.

طراحی بنر و پوستر تبلیغاتی

مزایای طراحی بنر و پوستر تبلیغاتی:

مزایای طراحی بنر و پوستر تبلیغاتی عبارتند از : طراحی کاتالوگ تبلیغاتی برای بازاریابی و معرفی یک کسب و کار مورد استفاده قرارمی گیرد. بنر و  پوستر های تبلیغاتی یکی از بهترین راه هایی است که اغلب مردم برای سرمایه گذاری از آن استفاده می کنند و طراحی بنر و پوستر یک کار گرافیکی است که می توان در شبکه های اجتماعی از آن استفاده کرد، شما با خلق طراحی سریع تر می توانید ذهن مخاطب را برای تبلیغات محصولات خود آماده کنید و …  این مواردی که ذکر شد، یکی از بهترین راه هایی است که می توان به عنوان درآمدزایی استفاده کرد . بنر و پوستر های تبلیغاتی در دیوار ها و یا بیلبوردها در سطح شهر مشاهده می شوند. 

خلاقیت در طراحی پوستر تبلیغاتی:

امروزه در طراحی پوستر تبلیغاتی از طراحی گرافیکی استفاده می کنند که طراحی گرافیکی به صورت کاتالوگ تبلیغاتی و یا بروشور تبلیغاتی است که این طرح های خلاقانه در کاتالوگ و پوستر باعث درآمدزایی بیشتر در تبلیغات هستند و همین کار موجب جذب خیلی از مخاطبین برای تبلیغات از پوستر های تبلیغاتی گرافیکی می شود و به همین دلیل است که می گویند طراحان پوستر تبلیغاتی بیشترین تاثیر را در درآمدزایی دارند و آن ها باید اطلاعاتی را در مورد مسائل فرهنگی و هنری مردم در کل داشته باشند و این کار برای پیشرفت بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از ویژگی های این طراحان این است که از ذهنی پویا و پر ازدحام برخوردار هستند.

چرا برای کسب و کارمان نیاز به طراحی بنر و پوستر داریم؟

۱.ایجاد جذابیت بصری:

محتوای گرافیکی جذاب این مدل از تبلیغات، می تواند توجه مخاطبان را به خود جلب کند و پیام تبلیغات را به مخاطب منتقل کند.

۲.نشان دادن برند خود:

مخاطبان به ‌راحتی می‌توانند تنها با مشاهده‌ ی تبلیغات بنری یا پوستری، در مورد برند، محصولات و خدمات شما اطلاعات به دست آورند و نسبت به کسب‌‌ و کار شما مشتاق شوند.

۳.هدفمندی تبلیغات نمایشی:

می‌توانید مکانی را که مخاطبان هدف شما بیشتر حضور دارند، برای نمایش تبلیغات خود در نظر بگیرید. از این طریق، امکان دیده‌ شدن برند شما نیز بیشتر می شود.

۴.ماندگاری مداوم و طولانی مدت:

این نوع تبلیغات، قابلیت دسترسی در ۲۴ ساعت شبانه‌ روز و ۷ روز هفته را دارند و نسبت به دیگر تبلیغات، بیشتر در معرض دید قرار می‌گیرند.

جهت دیدن محصولات و خدمات نوروزگیفت بر روی لینک های زیر کلیک کنید.

خدمات نوروز گیفت

هدایای تبلیغاتی نوروز گیفت