طراحی بروشور

طراحی بروشور تبلیغاتی و توزیع آن می تواند یک کسب و کار نوپا و حتی دیرینه را دگرگون کند.  طراحی بروشور  اغلب برای کسب و کارهای کوچک کاربرد دارد . هر چقدر این طراحی بروشور حرفه ای باشد می تواند تحول عظیمی در یک کسب و کار کوچک ایجاد کند به این صورت که در طراحی بروشور خلاق اگر ایده ای به کار رود که بتواند چشم مخاطبان را به خود جلب کند می توان گفت آن کسب و کار در رسیدن به هدفش گام های موفقی برداشته است. طراحی بروشور با ورد در بیشتر شرکت ها انجام می شود اما اگر میخواهید به هدف خود برسید حتما طراحی خود را به یک طراح بروشور حرفه  ای و خلاق که طراحی بروشور با فتوشاپ یا طراحی بروشور با ایندیزاین انجام میدهد بسپارید.

شرکت نوروز گیفت متشکل از چندین گرافیست حرفه ای با سابقه بیش از ۱۰ سال است که تمامی طراحی های گرافیکی از قبیل طراحی بروشور ، طراحی کاتالوگ ، طراحی تراکت ، طراحی کارت ویزیت را در سریعترین زمان و بهترین شکل ممکن انجام می دهد.

طراحی بروشور به مانند: یک نقشه راهنما در ارتباط با خدمات و محصولات عمل کرده و دقت مخاطب در مورد مطالب منعکس شده را بالا میبرد. به دلیل کم حوصلگی مخاطبان امروزه و توقع انتقال سریع مطلب، بروشور بیشتر برای کالاهای مصرفی و موضوعات خدمات ضروری می تواند طراحی و ارائه شود.
امروزه به جهت حفظ محیط زیست و کاهش دور ریز کاغذ یا مقوای مصرفی، بروشور تبلیغاتی را در سایز های A۴ یا A۵ تهیه و تولید میکنند. ولی می توان بسته به موضوع و مخاطب و حجم تصاویر و نوشتار، ابعاد و اندازه ی آن متغیر است.

طراحی بروشور و کاتالوگ با بهترین قیمت

چند ایده خوب برای طراحی بروشور تبلیغاتی

هر بروشور سه‌ لت که دو طرف آن رنگی بوده و روکش مات یا براق دارد، می‌تواند یک ظاهر حرفه‌ ای را ایجاد نماید. برای ارائه‌ی دیدگاه‌های شخصی خودتان، با همکاری تیم نوروزگیفت ، یک بروشور شاهکار بسازید و آن را بارگذاری نمایید. حتی می‌توانید از بین هزاران تصویر و طرح آماده، نمای کلی بروشور خودتان را آماده کنید و با کمترین تلاش آن را در سایت قرار دهید

اگر برنامه‌ ی بازاریابی شما مشخص و دارای اهداف کاملاً معین می‌باشد، می‌توانید تعداد کمی بروشور (مثلاً ۲۵ عدد) را خریداری کنید. اگر موعد تحویل کارتان نزدیک شده و زمان کافی را برای تحویل ندارید، از چاپ دیجیتال استفاده کنید. علامت برند خود را در بروشور چاپ کنید و برای شناساندن علامت خود به مخاطب، بهتر است برند شما به وضوح دیده و تبلیغ شود.

 

طراحی بروشور جهت چه اهدافی است؟

اطلاعات: معمولا از بروشور برای اطلاع دادن به مشتریان خود، در مورد شرکت استفاده می شود. این اطلاعات مربوط به محصول یا خدماتی است که شرکت شما ارائه می دهد.

تبلیغات: طراحی بروشور ابزار تبلیغاتی مهمی است که به طور قابل توجهی به شما اجازه می دهد یک یا چند محصول یا خدمات را تبلیغ کنید.

شناسایی: طراحی بروشور باعث می شود که شرکت شما به طور خودکار شناسایی شود و شان و اعتبار کسب و کار را نشان می‌دهد.

آموزشی: بروشور تبلیغاتی ، نحوه استفاده صحیح، بهره برداری و کاربرد یک موضوع خاص را به مخاطبان انتقال می دهد.

بروشور تبلیغاتی موفق باید نتیجه تعامل این ۴ هدف باشد، در غیر این صورت موثر نخواهد بود. شاید یکی از آن ها بیشتر از دیگری برجسته باشد، اما این نباید بر طراحی بروشور تاثیر بگذارد. به عنوان مثال، اگر شرکت شما یک محصول جدید را راه اندازی کرده و تصمیم دارد که یک بروشور طراحی شده به این منظور ایجاد کند، هدفی که در بروشور شما برجسته خواهد بود، تبلیغاتی می باشد.

سایز بروشور استاندارد:

بروشور DL: سایز ۳.۵*۸.۵ اینچ که یا ۱۰*۲۱ سانتی‌متر.

بروشور  A5 : سایز ۸.۵*۵.۵ اینچ یا ۱۵*۲۱ سانتی‌متر.

بروشور A4 : سایز ۸.۵*۱۱ اینچ یا ۲۱*۳۰ سانتی‌متر.

بروشور Legal : سایز ۸.۵* ۱۴اینچ یا ۲۱*۳۴ سانتی‌متر.

بروشور A3 : سایز ۱۱*۱۷ اینچ یا ۳۰*۴۲ سانتی‌متر.

تیم نوروز گیفت متشکل از چندین گرافیست حرفه ای با سابقه بیش از ۱۰ سال در زیمنه طراحی گرافیکی است که ۰ تا ۱۰۰ تمامی طراحی های گرافیکی را بر عهده می گیرد.

جهت مشاهده محصولات نوروز گیفت بر روی لینک زیر کلیک کنید.

هدایای تبلیغاتی خاص