ما که هستیم

تیم نوروز گیفت یک تیم حرفه ای است که در زمینه های طراحی سایت، تولید محتوا و سئو، طراحی و اجرای هدایای تبلیغاتی، طراحی گرافیک، طراحی بروشور و کاتالوگ و طراحی لوگو فعاللیت می کند.

نشانی وب‌ سایت ما: https://nawrozgifts.com

چه اطلاعاتی را جمع آوری میکنیم؟

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند و یا از طریق ایمیل برای ما تیکت ارسال می کنند ما اطلاعات فرم ها همچون نام، نام کاربری، آدرس ایمیل، آدرس IP و رجیستر  مرورگر را برای کمک به تشخیص هرزنامه جمع آوری می‌کنیم.

یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما ممکن است به سرویس Gravatar ارائه شود تا ببینید آیا از آن استفاده می‌کنید.

روش های جمع آوری اطلاعات

  • کوکی‌ها، فرم‌های ثبت‌نام، فرم نظرات

رسانه

اگر تصاویر را در وبسایت آپلود می کنید، نباید آپلود تصاویرشامل داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) باشد. بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید.

اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما انتخاب کنید ” به یاد داشته باشید”، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌ دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است و بعد از یک روز منقضی می‌شود.

اطلاعات شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم

تمامی اطلاعات خصوصی و محرمانه شما تنها در سایت ما مورد استفاده قرار می گیرد و کاملا محرمانه می ماند.

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

اگر یک نظر را ترک کنید، نظر و متا دیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم به جای برگزاری آنها در یک خط مؤثر، به طور خودکار هر نظر را تصدیق و تأیید کنیم.

کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند ما همچنین اطلاعات شخصی و مشخصات کاربر را ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

داده‌های شما را به کجا ارسال می‌کنیم

دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص هرزنامه خودکار بررسی شوند.